Κορυφαία τουρνουά
Ενισχυμένη Απόδοση
Ειδικά
30
French Open - Άνδρες
Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
14
French Open - Γυναίκες
Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
14
Όλες οι διοργανώσεις
Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
Όλες οι αγορές - Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
54
Australian Open
Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
2
French Open
Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
48
US Open
Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
2
Wimbledon
Γκραντ Σλαμ Τουρνουά
2
Τσάλεντζερ
Όλες οι αγορές - Τσάλεντζερ
2
ATP Challenger Troisdorf (GER) - Χώμα
Τσάλεντζερ
2
ITF Άνδρες
Όλες οι αγορές - ITF Άνδρες
15
ITF Antalya (TUR), Άντρες - Χώμα
ITF Άνδρες
2
ITF Bucharest (ROU), Άντρες - Χώμα
ITF Άνδρες
1
ITF Jablonec Nad Nisou (CZE), Άντρες - Χώμα
ITF Άνδρες
2
ITF Mataro (ESP), Άντρες - Χώμα
ITF Άνδρες
2
ITF Monastir (TUN), Άντρες - Σκληρή επιφάνεια
ITF Άνδρες
2
ITF Netanya (ISR), Άντρες - Διπλό - Σκληρή επιφάνεια
ITF Άνδρες
1
ITF Netanya (ISR), Άντρες - Σκληρή επιφάνεια
ITF Άνδρες
1
ITF Ulcinj (MNE), Άντρες - Χώμα
ITF Άνδρες
2
ITF Ηράκλειο (GRE), Άντρες - Σκληρή επιφάνεια
ITF Άνδρες
2
ITF Γυναίκες
Όλες οι αγορές - ITF Γυναίκες
18
ITF Annenheim (AUT), Γυναίκες - Χώμα
ITF Γυναίκες
2
ITF Antalya (TUR), Γυναίκες - Χώμα
ITF Γυναίκες
2
ITF Cancun (MEX), Γυναίκες - Διπλό - Σκληρή επιφάνεια
ITF Γυναίκες
1
ITF Grado (ITA), Γυναίκες - Χώμα
ITF Γυναίκες
1
ITF Krsko (SLO), Γυναίκες - Διπλό - Χώμα
ITF Γυναίκες
1
ITF Krsko (SLO), Γυναίκες - Χώμα
ITF Γυναίκες
2
ITF Netanya (ISR), Γυναίκες - Σκληρή επιφάνεια
ITF Γυναίκες
2
ITF Tbilisi (GEO), Γυναίκες - Διπλό - Σκληρή επιφάνεια
ITF Γυναίκες
1
ITF Tbilisi (GEO), Γυναίκες - Σκληρή επιφάνεια
ITF Γυναίκες
2
ITF Γυναίκες - Αντάλια (TUR) - Διπλό - Χώμα
ITF Γυναίκες
1
ITF Ηράκλειο (GRE), Γυναίκες - Διπλό - Χώμα
ITF Γυναίκες
1
ITF Ηράκλειο (GRE), Γυναίκες - Χώμα
ITF Γυναίκες
2
Ειδικά
Όλες οι αγορές - Ειδικά
30
Ενισχυμένη Απόδοση
Ειδικά
30
US Open 2022 - Γυναίκες
10/9/22 7:00 μ.μ.
Νικητής
Ι. Σφιόντεκ
3.50
Ν. Οσάκα
6.00
Α. Σαμπαλένκα
12.00
Έ. Ραντουκάνου
13.00
Α. Κόνταβιτ
13.00
Σ. Χάλεπ
15.00
Π. Μπαντόσα
15.00
Μ. Αντρεέσκου
17.00
Κρεϊτσίκοβα
17.00
Σ. Γουίλιαμς
17.00
Γ. Μουγκουρούθα
21.00
Κ. Γκοφ
21.00
Κα. Πλίσκοβα
21.00
Λ. Ά. Φερνάντες
21.00
Μ. Σάκκαρη
21.00
Ν. Κόλλινς
21.00
Γ. Οσταπένκο
21.00
Μ. Μπέντσιτς
26.00
Ε. Ριμπάκινα
26.00
Π. Κβίτοβα
26.00
Α. Ανισίμοβα
26.00
Α. Κέρμπερ
29.00
Τ. Μπρέιντι
29.00
Κ. Τάουσον
34.00
Τ. Πέγκουλα
34.00
Β. Αζαρένκα
34.00
Σ. Κένιν
41.00
Μ. Κις
41.00
Μ. Βοντρουσόβα
41.00
Ν. Γιαστρέμσκα
51.00
Ε. Μερτένς
51.00
Κ. Μούτσοβα
51.00
Media

Δεν διατίθεται αυτή τη στιγμή live streaming γι'αυτό το γεγονός