Μέσα δικτύωσης

Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 16/1/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

IK Oskarshamn - BIK Karlskoga 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Metal Ligaen - Δανία

Σοντερίσκε - Frederikshavn Whitehawks 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Herlev Eagles - Rungsted Ishockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Herning Bluefox - Rodovre Mighty Bulls 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Esbjerg Energy - Aalborg Pirates 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Hvidovre Fighters - Odense Bulldogs 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

DEL - Γερμανία

Adler Mannheim - Straubing Tigers 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ligue Magnus - Γαλλία

Mulhouse - Αμιάν 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Γκρενόμπλ - Ανζέ 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ρουέν - Στρασμπούρ 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Επινάλ - Gap 2:15 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Λυών - Chamonix 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Νάσιοναλ Λιγκ - Ελβετία

EV Zug - HC Fribourg-Gotteron 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σερβέτ Γενεύης - SC Bern 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ελβετική Λίγκα - Ελβετία

Visp - EVZ Academy 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Olten - Thurgau 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ajoie - HC Biasca Ticino Rockets 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
GCK Lions - Langenthal 2:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

AHL - Β. Αμερική

Μπρίτζπορτ Σάουντ Τάιγκερς στην Charlotte Checkers 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Σεντ Λούις Μπλουζ στην Τορόντο Μέιπλ Λιφς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νιου Τζέρσεϊ Ντέβιλς στην Νιου Γιορκ Άιλαντερς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Φιλαδέλφια Φλάιερς στην Νιου Γιορκ Ρέιντζερς 7:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Ντάλας Σταρς στην Ντιτρόιτ Ρεντ Γουίνγκς 7:35 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Vegas Golden Knights στην Νάσβιλ Πρέντατορς 8:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Σαν Χοσέ Σαρκς στην Arizona Coyotes 9:05 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τετάρτη - 17/1/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Altay Ust-Kamenogorsk - Sputnik Almetyevsk 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Stalnye Lisy - Irbis Kazan 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Serebryanye Lvy - HC Riga 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Snezhnye Barsy - Reaktor Nizhnekamsk 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
JHC Spartak Moscow - MHK Dynamo Moscow 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sarmaty - Ladya Togliatti 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tyumensky Legion - Kuznetskie Medvedi 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Chelmet Chelyabinsk - Toros Neftekamsk 8:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sputnik Nizhny Tagil - Molot-Prikamye Perm 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

KHL - Ρωσία

Salavat Ufa - Vityaz Podolsk 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Νεφτεκχιμίκ Νιζχνεκάμσκ - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
AK Bars Kazan - Jokerit 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Sochi - Σλόβαν Μπρατισλάβας 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Mestis - Φινλανδία

TUTO Hockey - LeKi 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Jokipojat - SaPKo 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kettera - Kiekko-Vantaa 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Iisalmen Peli-Karhut - Hermes 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Espoo United - Peliitat 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC Motor Ceske Budejovice - HC Stadion Litomerice 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Benatky nad Jizerou - SK Horacka Slavia Trebic 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Καντάν - HC Kladno 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC AZ Havirov 2010 - HC Slavia Praha 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Frydek Mistek - HC Energie Karlovy Vary 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Jestrabi Prostejov - HC Zubr Prerov 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Slovan Usti nad Labem - VHK Vsetin 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

GET Ligaen - Νορβηγία

Sparta Sarpsborg - Στάβανγκερ 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

Almtuna IS - MODO Hockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tingsryds AIF - IF Troja/Ljungby 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Timra IK BK - Leksands IF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sodertalje SK - Vasterviks IK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IK Pantern - HC Vita Hasten 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
AIK IF - IF Björklöven 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ελβετική Λίγκα - Ελβετία

EHC Winterthur - Rapperswil-Jona Lakers 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

Asiago Hockey AS - EC Red Bull Salzburg II 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Επιστροφή στο 0-0*

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά*!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

# KANONIKA_KAI_ME_TO_NOMO

Η VistaBet.gr λειτουργεί αδειοδοτημένα από την Sporting Odds Limited που είναι νόμιμα εγκατεστημένη και αδειοδοτημένη στο Ηνωμένο Βασίλειο, έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Oι παίκτες που δραστηριοποιούνται στην ιστοσελίδα VistaBet.gr, τα πιστωτικά ιδρύματα που πραγματοποιούν σχετικές πληρωμές και οι πάροχοι υπηρεσιών διαδικτύου (ISPs) που επιτρέπουν την πρόσβαση σε αυτήν το πράττουν νόμιμα και ΔΕΝ υπόκεινται στις κυρώσεις του νόμου 4002/2011 όπως ρυθμίστηκαν από την με αριθμό 23/3/23.10.2012 απόφαση της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), σύμφωνα με την ανακοίνωσή της με αριθμό 24/4/05.11.2012.

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.