Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Χόκεϊ επί πάγου

Live highlight

Είδη στοιχημάτων

Γρήγορη συμβουλή

Τρίτη - 20/11/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

AHL - Β. Αμερική

Belleville Senators στην Charlotte Checkers 7:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Rockford IceHogs στην San Antonio Rampage 8:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Stockton Heat στην Tucson Roadrunners 9:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Colorado Eagles στην Bakersfield Condors 9:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

NHL - Β. Αμερική

Έντμοντον Όιλερς στην Σαν Χοσέ Σαρκς 10:35 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Τετάρτη - 21/11/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

KHL - Ρωσία

Amur Khabarovsk - Σπαρτάκ Μόσχας 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Red Star Kunlun - Ντιναμό Μινσκ 6:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Jokerit - Αβάνγκραντ Oμσκ 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - HC Sochi 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Διναμό Ρίγα - Vityaz Podolsk 12:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Junior Hockey League (MHL) - Ρωσία

Ladya Togliatti - Mamonty Yugry 4:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
KRS Heilongjiang - JHC Spartak Moscow 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Almaz Cherepovets - Russkie Vitiazi 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Omskie Yastreby - Tolpar Ufa 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Belye Medvedi - Avto Ekaterinburg 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Snezhnye Barsy - HC Sarmaty 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Krasnaya Armiya - Atlanty Mytischi 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sputnik Almetyevsk - Kuznetskie Medvedi 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Irbis Kazan - Tyumensky Legion 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Reaktor Nizhnekamsk - Sibirskie Snaipery 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Loko Yaroslavl - Kapitan Stupino 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
MHK Dynamo Moscow - Chaika Nizhny Novgorod 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
SKA Varyagi - MHK Dynamo St. Petersburg 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Riga - SKA-1946 St.Petersburg 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Torpedo Ust-Kamenogorsk - Tseng Tou 7:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Saryarka Karaganda - KRS-ORG Heilongjiang 8:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Molot-Prikamye Perm - HC Gornyak Uchaly 9:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Izhstal Izhevsk - Yuzhny Ural Orsk 10:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Bars Kazan - HC Sarov 10:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Dizel Penza - HC Tambov 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Λευκορωσία

Λευκορωσία (U20) - Lida 11:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Mestis - Φινλανδία

SaPKo - LeKi 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Peliitat - Jokipojat 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Kiekko-Vantaa - TUTO Hockey 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
RoKi - Iisalmen Peli-Karhut 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Liiga - Φινλανδία

Ίλβες - HPK 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Lukko - Pelicans 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
ΣαΐΠα - Jukurit 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

1η Λίγκα - Τσεχία

HC Benatky nad Jizerou - VHK Vsetin 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Dukla Jihlava - HC RT Torax Poruba 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Motor Ceske Budejovice - SK Horacka Slavia Trebic 11:30 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Καντάν - HC AZ Havirov 2010 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Zubr Prerov - HC Stadion Litomerice 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HK Jestrabi Prostejov - HC Slovan Usti nad Labem 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
HC Slavia Praha - HC Frydek Mistek 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Extraliga - Σλοβακία

HK Nitra - Team Slovakia U20 12:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Hockeyallsvenskan - Σουηδία

IK Pantern - MODO Hockey 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
VIK Västerås HK - Sodertalje SK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Tingsryds AIF - AIK IF 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Leksands IF - Karlskrona HK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
BIK Karlskoga - Almtuna IS 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IF Björklöven - Vasterviks IK 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
IK Oskarshamn - HC Vita Hasten 1:00 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Alps Hockey League - Αυστρία

EHC Bregenzerwald - Fassa 1:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Ελβετική Λίγκα - Ελβετία

HC Biasca Ticino Rockets - Olten 1:45 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Elite League - Ηνωμένο Βασίλειο

Coventry Blaze - Guildford Flames 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Cardiff Devils - Fife Flyers 2:30 μμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)

Πέμπτη - 22/11/2018

Αποτέλεσμα 1 X 2

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) - Ρωσία

Ermak Angarsk - Yugra 6:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Sokol Krasnoyarsk - SKA-Neva St.Petersburg 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Metallurg Novokuznetsk - Dynamo Saint-Petersburg 7:00 πμ
1 X 2 (κανονική διάρκεια)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Επιστροφή στο 0-0*

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά*!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

# KANONIKA_KAI_ME_TO_NOMO

Η VistaBet.gr λειτουργεί αδειοδοτημένα από την Sporting Odds Limited που είναι νόμιμα εγκατεστημένη και αδειοδοτημένη στο Ηνωμένο Βασίλειο, έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Oι παίκτες που δραστηριοποιούνται στην ιστοσελίδα VistaBet.gr, τα πιστωτικά ιδρύματα που πραγματοποιούν σχετικές πληρωμές και οι πάροχοι υπηρεσιών διαδικτύου (ISPs) που επιτρέπουν την πρόσβαση σε αυτήν το πράττουν νόμιμα και ΔΕΝ υπόκεινται στις κυρώσεις του νόμου 4002/2011 όπως ρυθμίστηκαν από την με αριθμό 23/3/23.10.2012 απόφαση της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), σύμφωνα με την ανακοίνωσή της με αριθμό 24/4/05.11.2012.

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.