Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Πέμπτη, 19 Απριλίου 2018

  Campeonato Cearense B, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:00 πμCaucaia CE - CE Uniao1:1 (0:0)
1:00 πμCaucaia CE - CE Uniao1:1 (0:0)
  NWSL, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμNorth Carolina Courage - Seattle Reign FC1:0 (0:0)
1:30 πμChicago Red Stars - Houston Dash3:0 (2:0)
  NWSL - Livebet, ΗΠΑΑποτέλεσμα
1:00 πμNorth Carolina Courage - Seattle Reign FC1:0 (0:0)
1:30 πμChicago Red Stars - Houston Dash3:0 (2:0)
  USL Pro, Β. ΑμερικήΑποτέλεσμα
2:00 πμToronto FC Reserves - Νορθ Καρολάινα0:0 (0:0)
2:00 πμToronto FC Reserves - Νορθ Καρολάινα0:0 (0:0)
  Καμπεονάτοο Γκάουτσο Β, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
1:00 πμGuarani RS - Internacional Santa Maria0:1 (0:1)
1:00 πμGuarani RS - Internacional Santa Maria0:1 (0:1)
1:15 πμPasso Fundo - Ypiranga PE0:0 (0:0)
1:15 πμPasso Fundo - Ypiranga PE0:0 (0:0)
1:30 πμSao Gabriel - Lajeadense1:0 (0:0)
1:30 πμSao Gabriel - Lajeadense1:0 (0:0)
  Κόπα Λιμπερταδόρες, Νότια ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:15 πμΔε Στρόνγκεστ (BOL) - Atletico Tucuman (ARG)1:2 (1:1)
12:15 πμΔε Στρόνγκεστ (BOL) - Atletico Tucuman (ARG)1:2 (1:1)
  Κόπα ντο Νορντέστε, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:00 πμΚαμπινένσε - CRB Maceio1:0 (0:0)
12:00 πμΚαμπινένσε - CRB Maceio1:0 (0:0)
  Κόπα Σουνταμερικάνα, Νότια ΑμερικήΑποτέλεσμα
12:15 πμΕστουντιάντες ντε Μερίντα - Deportes Temuco1:1 (0:0)
12:15 πμΕστουντιάντες ντε Μερίντα - Deportes Temuco1:1 (0:0)
  Κύπελλο Βραζιλίας, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
12:30 πμΓκοϊάς - Αβαΐ2:0 (1:0)
12:30 πμΓκοϊάς - Αβαΐ2:0 (1:0)
  Πριμέρα Α, ΚολομβίαΑποτέλεσμα
1:00 πμΌνσε Κάλντας - Boyaca Patriotas2:0 (0:0)
1:00 πμΌνσε Κάλντας - Boyaca Patriotas2:0 (0:0)
  Πριμέρα Β, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
1:00 πμΚλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα - Villa San Carlos2:0 (1:0)
1:00 πμΚλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα - Villa San Carlos2:0 (1:0)
  Πριμέρα Β, ΚολομβίαΑποτέλεσμα
2:00 πμΝτεπόρτες Κουίντιο - Tigres FC Zipaquira1:1 (1:1)
2:00 πμΝτεπόρτες Κουίντιο - Tigres FC Zipaquira1:1 (1:1)
  Σεγούντα Ντιβιζιόν - Λίγκα Πρεμιέρ, ΜεξικόΑποτέλεσμα
12:00 πμAlbinegros de Orizaba - Mineros de Zacatecas II4:1 (1:1)
12:00 πμChapulineros de Oaxaca - Leones Negros (U. Guadalajara) II1:0 (1:0)
  Σεγούντα Ντιβιζιόν - Λίγκα Πρέμιερ, ΜεξικόΑποτέλεσμα
12:00 πμAlbinegros de Orizaba - Mineros de Zacatecas II4:1 (1:1)
12:00 πμChapulineros de Oaxaca - Leones Negros (U. Guadalajara) II1:0 (1:0)

Τετάρτη, 18 Απριλίου 2018

  1. HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΡούντες - Λοκομοτίβ Ζάγκρεμπ1:2 (1:0)
6:00 μμGNK Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Όσιγεκ0:1 (0:1)
8:00 μμΧάιντουκ - Τσιμπάλια4:0 (2:0)
  1. HNL Juniori, ΚροατίαΑποτέλεσμα
3:00 μμNK Slaven Koprivnica (U19) - HNK Hajduk Split (U19)3:4 (1:2)
3:00 μμNK Slaven Belupo (U19) - HNK Hajduk Split (U19)3:4
3:00 μμNK Slaven Koprivnica (U19) - HNK Hajduk Split (U19)3:4 (1:2)
  1. SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
4:00 μμΝτομζάλε - Τσέλιε1:0 (0:0)
6:00 μμΚρσκο - Γκόριτσα1:0 (0:0)
  1.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΡούντες - Λοκομοτίβ Ζάγκρεμπ1:2 (1:0)
6:00 μμGNK Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Όσιγεκ0:1 (0:1)
8:00 μμΧάιντουκ - Τσιμπάλια4:0 (2:0)
  1.SNL, Σλοβενία Αποτέλεσμα
4:00 μμΝτομζάλε - Τσέλιε1:0 (0:0)
6:00 μμΚρσκο - Γκόριτσα1:0 (0:0)
  1η Κατηγορία, ΙορδανίαΑποτέλεσμα
1:00 μμKaforsum - Al Asalah2:1
3:00 μμBlama - Al Sareeh3:2 (1:1)
3:00 μμBlama - Al Sareeh3:2 (1:1)
  1η Κατηγορία, Σαουδική ΑραβίαΑποτέλεσμα
7:45 μμAl-Hazm - Al-Mojzel4:1
7:45 μμAl-Nahdha - Al Najoom2:0
7:45 μμAl Orubah - Dhamk1:1
7:45 μμAl Wahda Mecca - Al Khaleej Saihat1:0
7:45 μμHajer - Al Tai2:1
7:45 μμNajran - Jeddah Club4:3
  1η Κατηγορία, ΦΥΡΟΜΑποτέλεσμα
3:00 μμΒαρντάρ Σκοπίων - Σκεντίγια 792:3 (1:1)
3:00 μμΒαρντάρ Σκοπίων - Σκεντίγια 792:3 (1:1)
4:00 μμAkademija Pandev - Shkupi1:2 (1:2)
4:00 μμΠέλιστερ - Pobeda Prilep1:1 (0:0)
4:00 μμΡενόβα - Ραμποτνίσκι2:1 (1:0)
4:00 μμΦΚ Σκοπίων - Σίλεκς1:1
4:00 μμΠέλιστερ - Pobeda Prilep1:1 (0:0)
4:00 μμΡενόβα - Ραμποτνίσκι2:1 (1:0)
4:00 μμΦΚ Σκοπίων - Σίλεκς1:1
4:00 μμAkademija Pandev - Shkupi1:2 (1:2)
  1η Ντιβίζιον U19, ΤσεχίαΑποτέλεσμα
11:00 πμΜλάντα Μπόλεσλαβ (U19) - 1. ΦΚ Πρίμπραμ (U19)0:0 (0:0)
11:00 πμΜλάντα Μπόλεσλαβ (U19) - 1. ΦΚ Πρίμπραμ (U19)0:0 (0:0)
12:00 μμSK Σλάβια Πράγας (U19) - ΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19)3:1 (1:1)
12:00 μμSK Σλάβια Πράγας (U19) - ΣΚ Σίγκμα Όλομουτς (U19)3:1 (1:1)
3:15 μμSFC Οπάβα (U19) - Μπάνικ Οστράβα (U19)2:1 (2:0)
3:15 μμSFC Οπάβα (U19) - Μπάνικ Οστράβα (U19)2:1 (2:0)
  2. Λίγκα, ΣλοβακίαΑποτέλεσμα
4:30 μμSlavoj Trebisov - Παρτιζάν Μπαρντέγιοφ3:1 (0:1)
4:30 μμSlavoj Trebisov - Παρτιζάν Μπαρντέγιοφ3:1 (0:1)
  2nd Division Yug, ΡωσίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΤσάικα Πεσανοκόπσκογιε - SKA Rostov3:1 (1:0)
  2η Μπουντεσλίγκα Βορράς - Γυναίκες, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
3:00 μμBlau-Weiss Hohen Neuendorf - Arminia Bielefeld0:3
5:00 μμ1. FFC Turbine Potsdam II - FF USV Jena II0:1
  2η Μπουντεσλίγκα Νότος - Γυναίκες, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
6:00 μμ1. FC Saarbrucken - SG 99 Andernach2:2
6:00 μμSC Freiburg II - FSV Hessen WetzlarΑναβλήθηκε
7:30 μμTSV Schott Mainz - 1. FFC 08 Niederkirchen4:1
  2η Ντιβιζιόν Yug, ΡωσίαΑποτέλεσμα
4:00 μμΤσάικα Πεσανοκόπσκογιε - SKA Rostov3:1 (1:0)
  3.HNL, ΚροατίαΑποτέλεσμα
4:30 μμRNK Σπλιτ - NK Primorac Stobrec5:1 (3:0)
4:30 μμΖαντάρ - NK Zagora Unesic6:3 (1:1)
4:30 μμRNK Σπλιτ - NK Primorac Stobrec5:1 (3:0)
4:30 μμΖαντάρ - NK Zagora Unesic6:3 (1:1)
  A' Βελγίου, ΒέλγιοΑποτέλεσμα
8:30 μμΣταντάρ Λιέγης - Άντερλεχτ2:1 (1:1)
8:30 μμΈουπεν - Ρόαγιαλ Άντβερπ0:1 (0:1)
8:30 μμΜπέρσοτ Βίλρικ - Σιντ Τρούιντεν1:3 (0:1)
8:30 μμΛόκερεν - Οστάνδη2:2 (1:1)
  A Λίγκα, ΛιθουανίαΑποτέλεσμα
5:00 μμΑτλάντας - Τρακάι0:2 (0:1)
5:00 μμΑτλάντας - Τρακάι0:2 (0:1)
7:00 μμKauno Zalgiris - Ζαλγκίρις Βίλνιους0:0 (0:0)
7:00 μμKauno Zalgiris - Ζαλγκίρις Βίλνιους0:0 (0:0)
  Birmingham Senior Cup, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
8:45 μμΣτέρμπριτζ - West Bromwich Albion (B)3:1 (1:1)
8:45 μμΣτέρμπριτζ - West Bromwich Albion (B)3:1 (1:1)
  Botola, ΜαρόκοΑποτέλεσμα
6:00 μμKACM Kawkab de Marrakech - Rapide Oued Zem3:2 (2:1)
  CAF Confederation Cup - Qualification, ΑφρικήΑποτέλεσμα
8:00 μμNahdat Berkane - AS Generation Foot2:0 (1:0)
8:00 μμNahdat Berkane - AS Generation Foot2:0 (1:0)
  Campeonato de reserva de Primera B, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
3:00 μμVilla Dalmine (Reserves) - Sarmiento (Reserves)0:3 (0:1)
4:00 μμAll Boys (Reserves) - Deportivo Riestra (Reserves)1:0 (0:0)
9:00 μμQuilmes AC (Reserves) - CD Moron (Reserves)3:0 (1:0)
9:00 μμAlmagro BA (Reserves) - Nueva Chicago (Reserves)1:0 (0:0)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Forzaτο Cashout!

Επιστροφή στο 0-0*

Οι μεγάλοι αγώνες ζωντανά*!

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

# KANONIKA_KAI_ME_TO_NOMO

Η VistaBet.gr λειτουργεί αδειοδοτημένα από την Sporting Odds Limited που είναι νόμιμα εγκατεστημένη και αδειοδοτημένη στο Ηνωμένο Βασίλειο, έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Oι παίκτες που δραστηριοποιούνται στην ιστοσελίδα VistaBet.gr, τα πιστωτικά ιδρύματα που πραγματοποιούν σχετικές πληρωμές και οι πάροχοι υπηρεσιών διαδικτύου (ISPs) που επιτρέπουν την πρόσβαση σε αυτήν το πράττουν νόμιμα και ΔΕΝ υπόκεινται στις κυρώσεις του νόμου 4002/2011 όπως ρυθμίστηκαν από την με αριθμό 23/3/23.10.2012 απόφαση της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), σύμφωνα με την ανακοίνωσή της με αριθμό 24/4/05.11.2012.

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.