Τα αγαπημένα μου

Μέσα δικτύωσης

Αποτελέσματα

Διοργανώσεις

Πέμπτη, 21 Φεβρουαρίου 2019

  Σουπερλίγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 πμΜπόκα Τζoύνιορς - Ατλέτικο Τουκουμάν1:2 (0:1)
  Σούπερλιγκα, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 πμΜπόκα Τζoύνιορς - Ατλέτικο Τουκουμάν1:2 (0:1)
  Φιλικά Συλλόγων, ΚόσμοςΑποτέλεσμα
12:00 πμΤάμπα Μπέι Ράουντις - Μόντρεαλ Ίμπακτ0:0 (0:0)
12:00 πμΤάμπα Μπέι Ράουντις - Μόντρεαλ Ίμπακτ0:0 (0:0)

Τετάρτη, 20 Φεβρουαρίου 2019

  1η Κατηγορία, Σαουδική ΑραβίαΑποτέλεσμα
12:45 μμAl-Shoalah - Dhamk0:3
12:55 μμΑλ Τζαμπαλάιν - Αλ-Καλίτζ Σάιχατ1:1
1:05 μμAbha - Al-Adalh1:0
3:15 μμAl Nojoom - Al Ansar2:1
4:05 μμΤζέντα Κλαμπ - Αλ Καϊσόμα2:2
  2. Μπουντεσλίγκα, Γυναίκες, ΓερμανίαΑποτέλεσμα
6:00 μμSGS Essen II - SV Meppen0:3 (0:0)
6:00 μμSGS Essen II - SV Meppen0:3 (0:0)
  2η Κατηγορία, ΚατάρΑποτέλεσμα
2:45 μμΑλ Γουακρά - Al Mu'aidar2:1 (2:1)
5:00 μμΑλ Μαρκχίγια - Al Mesaimeer0:1 (0:0)
  Botola, ΜαρόκοΑποτέλεσμα
2:00 μμYoussoufia Berrechid - Ουιντάντ Καζαμπλάνκα1:2 (0:0)
2:00 μμMouloudia Oujda - RSB Berkane1:0 (0:0)
4:00 μμOCS Olympique de Safi - Raja Casablanca0:1 (0:0)
  Campeonato Baiano - Livebet, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
11:30 μμΖουαζεϊρένσε - Fluminense de Feira1:0 (0:0)
  Campeonato Catarinense, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
11:00 μμΜπρουσκ - Μετροπολιτάνο6:1 (3:1)
11:00 μμTubarao - Joinville3:2 (3:0)
  Campeonato de reserva de Primera, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 μμΜπόκα Τζούνιορς (B) - Ατλέτικο Τουκουμάν (B)3:1 (2:1)
12:00 μμΜπόκα Τζούνιορς (B) - Ατλέτικο Τουκουμάν (B)3:1 (2:1)
  Campeonato de reserva de Primera B, ΑργεντινήΑποτέλεσμα
12:00 μμΝτεφενσόρες Μπελγράνο (Reserves) - Βίγια Ντάλμινε (Ρεζέρβες)2:2 (1:0)
12:00 μμΚλουμπ Ατλέτικο Πλατένσε (Reserves) - Σαρμιέντο (Ρεζέρβες)1:4 (0:1)
12:00 μμClub Ferro Carril Oeste (Reserves) - Temperley (Reserves)1:0 (1:0)
12:00 μμΝτεφενσόρες Μπελγράνο (Reserves) - Βίγια Ντάλμινε (Ρεζέρβες)2:2 (1:0)
12:00 μμΚλουμπ Ατλέτικο Πλατένσε (Reserves) - Σαρμιέντο (Ρεζέρβες)1:4 (0:1)
12:00 μμClub Ferro Carril Oeste (Reserves) - Temperley (Reserves)1:0 (1:0)
8:00 μμΤσακαρίτα Τζούνιορς (Reserves) - CD Moron (Reserves)1:1 (0:0)
8:00 μμΤσακαρίτα Τζούνιορς (Reserves) - CD Moron (Reserves)1:1 (0:0)
9:00 μμΑλμάγρο BA (Reserves) - Κίλμες ΑΚ (Ρεζέρβες)0:0 (0:0)
9:00 μμΝουέβα Σικάγο (Ρεζέρβες) - Club Atletico Los Andes (Reserves)2:0 (1:0)
9:00 μμArsenal de Sarandi (B) - CA Brown de Adrogue (Reserves)0:0 (0:0)
9:00 μμΑλμάγρο BA (Reserves) - Κίλμες ΑΚ (Ρεζέρβες)0:0 (0:0)
9:00 μμΝουέβα Σικάγο (Ρεζέρβες) - Club Atletico Los Andes (Reserves)2:0 (1:0)
9:00 μμArsenal de Sarandi (B) - CA Brown de Adrogue (Reserves)0:0 (0:0)
  Campeonato Paraibano, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
11:30 μμΝτεσπορτίβα Περιλίμα - Μποταφόγκο1:0 (0:0)
  Campeonato Piauiense, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
11:00 μμIV de Julho - Άλτος1:1 (1:0)
11:00 μμIV de Julho - Άλτος1:1 (1:0)
  Campeonato Sergipano, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
6:30 μμΛαγκάρτο - Sergipe2:1 (2:1)
11:15 μμAD Frei Paulistano - AD Confianca Aracaju0:1 (0:1)
  Campeonato Sul-Matogrossense, ΒραζιλίαΑποτέλεσμα
11:30 μμΝοβοπεράριο - Οπεράριο Ατλέτικο Κλούμπε4:0 (4:0)
  Challenge League, ΕλβετίαΑποτέλεσμα
6:30 μμΒιντερτούρ - Ράπερσβιλ-Γόνα2:0 (1:0)
  FA Lancashire Trophy, ΑγγλίαΑποτέλεσμα
7:45 μμΚολν - Μπάμπερ Μπριτζ2:1 (1:0)
7:45 μμΚολν - Μπάμπερ Μπριτζ (Oυδέτερο γήπεδο)2:1 (1:0)
  Feminine Division 1, ΓαλλίαΑποτέλεσμα
5:30 μμΠάρις FC - Λυών1:4 (1:2)
  First Professional Football League, ΒουλγαρίαΑποτέλεσμα
10:15 πμΝτούναβ Ρούσε - Βερέγια Στάρα Ζαγόρα1:0 (0:0)
12:30 μμΛοκομοτίβ Πλόβντιβ - Σεπτέμβι Σόφια0:2 (0:1)
3:00 μμΒιτόσα Μπιστρίτσα - Λέφσκι Σόφιας0:2 (0:2)
  Hong Kong Reserve League, Χονγκ ΚονγκΑποτέλεσμα
10:30 πμYuen Long District (Reserves) - Dreams Metro Gallery (Reserves)4:1 (3:0)
10:30 πμEastern Football Team (Reserves) - Lee Man FC (Reserves)3:2 (2:0)
10:30 πμYuen Long District (Reserves) - Dreams Metro Gallery (Reserves)4:1 (3:0)
10:30 πμEastern Football Team (Reserves) - Lee Man FC (Reserves)3:2 (2:0)
12:30 μμGuangzhou R and F (Reserves) - Kitchee SC (Reserves)0:6 (0:2)
12:30 μμTSW Pegasus FC (Reserves) - Wofoo Tai Po (Reserves)1:6 (0:1)
12:30 μμGuangzhou R and F (Reserves) - Kitchee SC (Reserves)0:6 (0:2)
12:30 μμTSW Pegasus FC (Reserves) - Wofoo Tai Po (Reserves)1:6 (0:1)
  I League 2nd Division, ΙνδίαΑποτέλεσμα
9:00 πμΧιντουστάν - ARA FC0:2 (0:1)
9:00 πμΧιντουστάν - ARA FC0:2 (0:1)
  Liga Bet North, ΙσραήλΑποτέλεσμα
1:00 μμMS Bnei Mamba Golan and Galil - Ιρόνι Μπνέι Καμπούλ2:1 (0:1)
1:00 μμMS Bnei Mamba Golan and Galil - Ιρόνι Μπνέι Καμπούλ2:1 (0:1)
  Liga de Ascenso, Κόστα ΡίκαΑποτέλεσμα
8:00 μμΚαριάρι - Πουέρτο Γκολφίτο1:4 (1:1)
8:00 μμΚαριάρι - Πουέρτο Γκολφίτο1:4 (1:1)
8:30 μμΤουρριάλμπα - AD Juventud Escazucena2:1 (0:0)
8:30 μμΤουρριάλμπα - AD Juventud Escazucena2:1 (0:0)
9:00 μμCurridabat FC - Ουρουγουάη Κορονάντο0:2 (0:1)
9:00 μμΣπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Ασερί0:0 (0:0)
9:00 μμAD Γκουανακαστέκα - Φούτμπολ Κονσουλτάντς Μοράβια4:1 (1:1)
9:00 μμAD Santa Rosa - Puntarenas3:1 (1:0)
9:00 μμAD Γκουανακαστέκα - Φούτμπολ Κονσουλτάντς Μοράβια4:1 (1:1)
9:00 μμAD Santa Rosa - Puntarenas3:1 (1:0)
9:00 μμCurridabat FC - Ουρουγουάη Κορονάντο0:2 (0:1)
9:00 μμΣπόρτινγκ Σαν Χοσέ - Ασερί0:0 (0:0)
  Liga MX Femenil, ΜεξικόΑποτέλεσμα
6:00 μμΠούμας Ούναμ - Πουέμπλα0:1 (0:0)
6:00 μμΠούμας Ούναμ - Πουέμπλα0:1 (0:0)
10:00 μμLOBOS BUAP - Κλουμπ Αμέρικα1:2 (1:1)
10:00 μμLOBOS BUAP - Κλουμπ Αμέρικα1:2 (1:1)
  Ligi Kuu Bara, ΤανζανίαΑποτέλεσμα
1:00 μμKMC FC - Μτιμπουά Σούγκαρ1:0 (1:0)
1:00 μμMbao - Young Africans1:2 (1:0)
1:00 μμMbeya City - Tanzania Prisons0:1 (0:0)
1:00 μμStand United - LIPULI FC3:2 (1:1)
1:00 μμKMC FC - Μτιμπουά Σούγκαρ1:0 (1:0)
1:00 μμMbao - Young Africans1:2 (1:0)
1:00 μμMbeya City - Tanzania Prisons0:1 (0:0)
1:00 μμStand United - LIPULI FC3:2 (1:1)
  Magyar Kupa, ΟυγγαρίαΑποτέλεσμα
1:00 μμBudaörs - Καποσβάρι Ρακόζι2:1 (1:0)
1:00 μμΣόροκσαρ - Andrashida SC3:2 (1:2)
1:00 μμTaksony SE - ΜΟΛ Βίντι0:1 (0:0)
1:00 μμTiszakanyar SE - Χόνβεντ0:1 (0:1)
1:00 μμTiszakanyar SE - Χόνβεντ0:1 (0:1)
1:00 μμBudaörs - Καποσβάρι Ρακόζι2:1 (1:0)
1:00 μμΣόροκσαρ - Andrashida SC3:2 (1:2)
1:00 μμTaksony SE - ΜΟΛ Βίντι0:1 (0:0)
2:00 μμΠούσκας Φέρεντς Ακαντέμια - Πακς1:2 (0:1)
2:00 μμΠούσκας Φέρεντς Ακαντέμια - Πακς1:2 (0:1)
4:00 μμΜεζοκόβεσντ-Ζσόρι - Ζομπατέλι Χάλαντας0:0 (0:0)
4:00 μμΜεζοκόβεσντ-Ζσόρι - Ζομπατέλι Χάλαντας0:0 (0:0)
5:00 μμΦερεντσβάρος - Κισβάρντα2:0 (0:0)
5:00 μμΦερεντσβάρος - Κισβάρντα2:0 (0:0)
  Mumbai Super Division, ΙνδίαΑποτέλεσμα
8:00 πμWillingdon Catholic Gymkhana - Veniza Virar FC1:2 (1:1)
8:00 πμWillingdon Catholic Gymkhana - Veniza Virar FC1:2 (1:1)
Δεν έχει επιλεγεί κάποιο στοίχημα.
Για να επιλέξετε ένα στοίχημα, κάντε κλικ στο αντίστοιχο αποτέλεσμα.
  •  

Πρόγραμμα Ανταμοιβής

Ημερολόγιο Live

Στοιχηματίστε τώρα live, 24 ώρες τη μέρα, 7 μέρες τη βδομάδα!

Live στοιχήματα τώρα!

# KANONIKA_KAI_ME_TO_NOMO

Η VistaBet.gr λειτουργεί αδειοδοτημένα από την Sporting Odds Limited που είναι νόμιμα εγκατεστημένη και αδειοδοτημένη στο Ηνωμένο Βασίλειο, έχει ενταχθεί στη μεταβατική διάταξη της παραγράφου 12 του άρθρου 50 του ν.4002/2011 (Α180), έχει κάνει έναρξη εργασιών για υπηρεσίες παροχής τυχερών παιγνίων μέσω διαδικτύου και λειτουργεί νόμιμα στην Ελληνική επικράτεια.

Oι παίκτες που δραστηριοποιούνται στην ιστοσελίδα VistaBet.gr, τα πιστωτικά ιδρύματα που πραγματοποιούν σχετικές πληρωμές και οι πάροχοι υπηρεσιών διαδικτύου (ISPs) που επιτρέπουν την πρόσβαση σε αυτήν το πράττουν νόμιμα και ΔΕΝ υπόκεινται στις κυρώσεις του νόμου 4002/2011 όπως ρυθμίστηκαν από την με αριθμό 23/3/23.10.2012 απόφαση της Επιτροπής Εποπτείας και Ελέγχου Παιγνίων (Ε.Ε.Ε.Π.), σύμφωνα με την ανακοίνωσή της με αριθμό 24/4/05.11.2012.

Η Sporting Odds Limited είναι αδειοδοτημένη και ελέγχεται από την επιτροπή τυχερών παιγνίων του Ηνωμένου Βασιλείου (UK Gambling Commission).

Προσοχή: Τα τυχερά παίγνια εμπεριέχουν ρίσκο. Υπάρχει ο κίνδυνος να χάσετε κάποιο χρηματικό ποσό. Τα τυχερά παίγνια μπορεί να είναι εθιστικά.
Τα μέλη της ιστοσελίδας θα πρέπει να είναι πάνω από 21 ετών.